Obozy zimowe dla małych odkrywców

Wielka przygoda

Twoje dziecko marzy o wielkiej przygodzie? Super! Możesz pomóc mu spełnić to marzenie. Wyślij je na obóz tematyczny, podczas którego Twoje dziecko może stać się kimkolwiek zechce: modelką, piratem, Indiana Jonesem, postacią bajkową, Kolumbem, Einsteinem, czy inną sławną postacią. Obozy zimowe mają współcześnie nie tylko ogromnie dużo atrakcji, są też wyposażone w scenariusze, dzięki którym dziecko wyrusza w świat swoich marzeń.

Niezapomniana przygoda przepełniona śmiechem, radością i aktywną zabawą, do tego ogrom czasu spędzonego na świeżym powietrzu to domena obozów zimowych, skierowanych dla małych odkrywców. Takie obozy to wspaniała i niepowtarzalna okazja do tego, by Twoje dziecko przekonało się, iż poznawanie świata to naprawdę niezwykła przygoda.

Atrakcyjny program obozu

Program wyjazdu wypełniony jest wieloma atrakcjami, które będą zaskakiwać, a przy okazji satysfakcjonować spragnione wiedzy młode umysły. Pod opieką i czujnym okiem doświadczonych i profesjonalnych instruktorów i opiekunów, dzieci dowiadują się, że nauka nie jest jedynie suchą teorią, tylko przede wszystkim jest pasjonującym i ekscytującym eksperymentem oraz doświadczeniem.

Każdy organizator oferuje szeroki wachlarz pomysłów w naszpikowanych atrakcjami programach. Do tego często dochodzą zajęcia dodatkowe, uzupełniające. W obozach zimowych często przeplatają się elementy z bloków: sportowo – rekreacyjnego (na przykład szalona podróż w kuligu), naukowy i chemiczny lub fizyczny (wybrane zajęcia edukacyjne obejmujące liczne eksperymenty i doświadczenia), zajęcia przyrodnicze (podczas spacerów lub wędrówek pieszych po górach).

Cudowny czas

W programie obozów zawsze znajdą się takie elementy jak zajęcia ogólnocampowe, czyli terenowe gry, zawody sportowe, dyskoteka, czy ognisko z kiełbaską. Można uczestniczyć również w zajęciach na odznaki, w których wybitni uczestnicy nagradzani są brązową, srebrną lub złotą odznaką sprawności. Wszystkie te punkty i każdy dodatkowy sprawią, że Twoje dziecko może spędzić naprawdę cudowny czas na obozie zimowym.

Author: noclegi-bialydomek.pl