Spróbuj swoich sił i pobij nowy rekord w nurkowaniu na bezdechu! Najgłębsze nurkowanie na bezdechu – rekord nurkowanie na bezdechu

Nurkowanie nie zawsze musi być związane z profesjonalnym sprzętem.
Często podczas kąpieli w morzu, wstrzymujemy oddech by wyłowić muszelkę z dna. To tak zwane nurkowanie na bezdechu, jest na tyle popularne, że ustanowiono nawet rekord w tej dziedzinie.

najgłębsze nurkowanie na bezdechu

Pierwsze, najgłębsze nurkowanie na bezdechu odnotowano w 1949 roku, wtedy nowy rekord wynosił 30 metrów. Na obecną chwilę rekord nurkowanie na bezdechu wynosi 130 metrów, choć nie wyklucza się jego zmiany.
Przy nurkowaniu, zmienia się ciśnienie, które również, wpływa na nasz organizm. Należy więc pamiętać, by nie przesadzać z nurkowaniem, jeśli nie mamy odpowiednich kwalifikacji.

rekord nurkowanie na bezdechu

Eksperci, przygotowują się spory okres czasu i zawsze, schodzą pod wodę z rozwagą i rozsądkiem.
Najgłębsze nurkowanie na bezdechu, to ciężka praca, sporo treningu, odpowiednie ćwiczenia i grono osób szkolących. Chcesz pobić rekord nurkowanie na bezdechu, wyszukaj szkołę w Twojej okolicy, zapisz się na kurs i rozpocznij pracę, pod bacznym okiem eksperta! Nigdy nie próbuj schodzi pod wodę bez doświadczenia oraz odpowiedniego sprzętu!

 

Author: noclegi-bialydomek.pl